Przedstawiciel medyczny

Viki-Med

Bytom, Polska południowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie,
  • kompleksowa obsługa klientów i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę,
  • analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji,
  • planowanie, weryfikacja i raportowanie wyników sprzedaży.

Gwarantujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
  • dostęp do najnowszej wiedzy specjalistycznej
  • stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy

Wymagania

- samodzielność i kreatywność w działaniu
- wykształcenie średnie, wyższe
- prawo jazdy kat. B (czynne)
- duże zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista,
- gotowość do pracy w terenie,

poszukujemy kandydatów z całej polski!

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku medycznym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży, miesięczna, kwartalna, roczna, premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi