Przedstawiciel medyczny - Ortopedia / Chirurgia

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Przedstawiciel medyczny dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej. Obszar: wielkopolska. Innowacyjne i nowoczesne produkty.

Znajomość lekarzy ortopedów lub chirurgów jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z ciągłym rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela medycznego działającego na terenie województwa wielkopolskiego.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów w szpitalach oraz przychodniach specjalistycznych na terenie województwa wielkopolskiego.
  • Realizacja celów sprzedażowych u określonej grupy lekarzy na wyznaczonym terenie.
  • Budowanie świadomości i pozycji rekomendowanych produktów z portfolio firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z lekarzami, KOLs.
  • Kreowanie wizerunku firmy i monitorowanie działań konkurencji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: medyczno-farmaceutyczne lub handlowe-ekonomiczne.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego.
  • Doświadczenie we współpracy z lekarzami ortopedami lub chirurgami - warunek konieczny.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, orientacja na wynik.
  • Wybitne umiejętności negocjacyjno-handlowe.
  • Otwartość i komunikatywność na wysokim poziomie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page