Przedstawiciel medyczny - Ortopedia / Chirurgia

Poznań, wielkopolskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel medyczny dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej. Obszar: wielkopolska. Innowacyjne i nowoczesne produkty.

Znajomość lekarzy ortopedów lub chirurgów jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z ciągłym rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela medycznego działającego na terenie województwa wielkopolskiego.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów w szpitalach oraz przychodniach specjalistycznych na terenie województwa wielkopolskiego.
  • Realizacja celów sprzedażowych u określonej grupy lekarzy na wyznaczonym terenie.
  • Budowanie świadomości i pozycji rekomendowanych produktów z portfolio firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z lekarzami, KOLs.
  • Kreowanie wizerunku firmy i monitorowanie działań konkurencji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: medyczno-farmaceutyczne lub handlowe-ekonomiczne.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego.
  • Doświadczenie we współpracy z lekarzami ortopedami lub chirurgami - warunek konieczny.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, orientacja na wynik.
  • Wybitne umiejętności negocjacyjno-handlowe.
  • Otwartość i komunikatywność na wysokim poziomie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia