Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Przedstawiciel Medyczno-Apteczny

Łódź, łódzkie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, prowadzimy obecnie proces rekrutacyjny na stanowisko Przedstawiciela Medyczno-Aptecznego.

Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie, codzienną realizację ambitnych zadań promocyjnych zgodnych ze strategią biznesową Spółki, regularne raportowanie
  • Pozyskiwanie informacji, ich analizę oraz wykorzystanie w codziennej pracy
  • Reprezentowanie Spółki w terenie wobec jej współpracowników oraz klientów
  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki

Nasz Klient zapewnia:

  • Samodzielną i odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności współpracę
  • Niezbędne wsparcie, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Szansę rozwoju wewnątrz struktur organizacji

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego/farmaceutycznego/medyczno-farmaceutycznego,
  • Motywację do pracy
  • Znajomość MS Excel (pozwalająca na przygotowanie zestawień, raportów)
  • Wykształcenie wyższe,
  • Aktualne prawo jazdy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management