Przedstawiciel - Konsultant

TURON

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Aby skutecznie docierać do naszych klientów oraz oferować obsługę na najwyższym poziomie, rozbudowujemy sieć naszych reprezentantów w terenie.

Aktualnie poszukujemy przedstawiciela na terenie Bydgoszczy i okolic.

ZADANIA

– czytanie w myślach klientów

– sprawianie, aby było ich więcej

– proponowanie właśnie tego czego potrzebują, choć jeszcze o tym nie wiedzą

– balans między szaleństwem a rozsądkiem

­– proaktywna postawa

– codzienne dbanie o nasze dobre imię

OFERUJEMY

– know-how wypracowany na przestrzeni lat

– wsparcie działu sprzedaży i grafików

– otwarte podejście do Twoich pomysłów

– narzędzia pracy

– stałe wynagrodzenie + premię, o wysokości której zdecydujesz Ty

– taką atmosferę, że nie będziesz mógł się doczekać poniedziałku

Wymagania

IDEAŁ

– ma doświadczenie jako przedstawiciel B2B

– jest aktywny i lubi wyzwania

– analizuje skrzętnie to co widzi i słyszy

– ma nienaganną aparycję

– ma naturalny dar do budowania relacji

– jest ekspertem w Paincie, widział Corela

– umie jeździć autem i ma do tego uprawnienia

IDEAŁ+

– zjadł zęby na reklamie i poligrafii

– zna lokalny rynek reklamy i/lub poligrafii

– nie tylko widział Corela, ale kojarzy Photoshopa i inDesigna

Prezentacja firmy

Gdy rozsądek miesza się z szaleństwem. <br/> <br/>Jesteśmy rozwijającą s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi