Przedstawiciel Klienta Indywidualnego bez doświadczenia

Rem Energy Sp. z.o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z otwarciem nowych biur handlowych Rem Energy zatrudni bez doświadczenia Przedstawiciela klienta Indywidualnego ze spotkań grupowych.

Przedstawiciel jeździ tylko do osób zdecydowanych na audyt po wcześniejszym dostaniu ulotki z nazwą firmy i terminem spotkania w gminie na którym dowie się wszystkich szczegółów działąnia fotowoltaiki oraz cen za zestawy fotowoltaiczne z odpowiedzią na tak lub nie po zrealizowanym audycie. Organizujemy głównie spotkania grupowe dla danej gminy gdzie wszyscy zapoznają się z tematem fotowoltaiki i po prezentacji osoby zostawiają dane do audytu i udajemy się tylko do zdecydowanych osób które brały udział w spotkaniu na obszarze danego powiatu, spotkania prowadzą koordynatorzy..Nie realizujemy leadów telefonicznych i osób bez odbytego spotkania grupowego.. Nie wymagamy doświadczenia...

Nowy Oddział

Od kandydatów oczekujemy:

  • orientacji na klienta, umiejętności identyfikacji jego potrzeb
  • orientacji na cele i odpowiedzialności za realizowane zadania
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • rozwój sprzedaży zestawów fotowoltaicznych
  • wykonywanie audytów u Klienta indywidualnego w danej gminie którzy zostali umówieni na audyty po odbytym spotkaniu grupowym i zapoznaniu się z tematem fotowoltaiki oraz cenami za zestawy fotowoltaiczne.
  • koordynacja działań sprzedażowych, promocyjnych i innych aktywności dedykowanych klientom
  • utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami
  • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych
  • raportowanie wykonywanych zadań
  • przygotowywanie prezentacji handlowych i wizualizacji
  • finalizowanie sprzedaży

Oferujemy:

  • szkolimy od podstaw nie wymagamy doświadczenia
  • rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zdobywanie doświadczenia w branży zajmującej się innowacyjnymi technologiami
  • pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • zarobki 7-12 tyś miesięcznie.
  • pakiet szkoleń na start produktowych i sprzedażowych.
  • szkolenia z zakresu prowadzania spotkań informacyjnych
  • Możliwość awansu na Koordynatora / Managera sieci sprzedaży
  • koszty utrzymania działalności ponosimy
  • koszty paliwa zwracamy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV.

Nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zatrudnimy osoby ambitne nastawionych na sukces oraz otwarte na poszerzanie wiedzy i umiejętności.

Prezentacja firmy

Firma Rem Energy Sp. z.o.o z siedzibą w Bielsku Białej, jesteśmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Energetyka, Praca Doradztwo / Konsulting