Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem przedstwicielstwa na Dolnym Śląsku, zatrudnimy przedstwiciela handlowego do sprzedaży części samochodowych - AKUMULATORÓW i olejów

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

- Łatwości w nawiązywaniu kontaktu (własna baza klientów mile widziana)
- Doświadczenia na podobnym stanowisku - z nastawieniem na akumulatory
- Znajomości obsługi komputera
- Elastyczności, dyspozycyjności, odpowiedzialności oraz sprawności organizacyjnej
- Prawa jazdy kat. B

W zamian za efektywną pracę wybranym kandydatom oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: stałe + prowizyjne
- Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się produkcją, importem i sprzedażą świątcznych artykuł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, w zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi