Opis stanowiska pracy

Od 1989 roku jesteśmy producentem marki kosmetyków profesjonalnych

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy 3 osób, które będą obsługiwały jeden ze wskazanych terenów:

o województwo lubuskie;

o województwo mazowieckie;

o województwo podlaskie;

  • pozyskiwanie nowych klientów, gabinetów kosmetycznych, salonów SPA;
  • prowadzenie rozmów handlowych;
  • przyjmowanie zamówień;
  • rozwój i podtrzymywanie relacji z istniejącymi klientami;
  • raportowanie wyników sprzedaży;
  • udział w imprezach organizowanych dla klientów marki.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • doświadczenia przynajmniej 2-3-lata w sprzedaży bezpośredniej, przedstawiciela handlowego w jednej firmie;
  • zaangażowania, łatwości nawiązywania kontaktów;
  • wytrwałości w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów;
  • wykształcenia co najmniej średniego;
  • prawa jazdy kat. B, znajomości obsługi komputera;
  • znajomość rynku kosmetycznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia handlowe;
  • samochód służbowy i telefon;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm., prowadzonych przez Dr. Grehen Sp. z o.o. z siedzibą w Dyzinie."

Prezentacja firmy

Producent kosmetyków profesjonalnych marki Charmine Rose

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna