Przedstawiciel Handlowy

Wrocław, dolnośląskie

BZK Alko

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za współpracę z klientami w kanale tradycyjnym. Do jej zadań należy osiąganie założonych celów sprzedażowych, marżowych, dystrybucyjnych i jakościowych, przy ścisłej współpracy z pracownikami ze wszystkich działów BZK ALCO SA.

Do obowiązków pracownika należy:

  • Realizacja wizyt w sieciach lokalnych na powierzonym terenie według ustalonego planu.
  • Organizowanie działań promocyjnych u obsługiwanych klientów, obsługa merchandisingowa placówek handlowych w kanale tradycyjnym.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży alkoholowej i doświadczenie we współpracy z sieciami lokalnymi - min 2 lata.
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Szeroka wiedza z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe).
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu.
  • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów.
  • Znajomość MS Office.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz kultura osobista.
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

BZK Alko

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie