Przedstawiciel handlowy

A-BIOTECH Sp. j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się już 10 lat w obsłudze instytucji naukowo-badawczych, uczelni wyższych, firm biotechnologicznych, a także indywidualnych Klientów. Dostarczamy aparaturę naukową oraz odczynniki do biologii molekularnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na Pracownika Naukowego, którzy wezmą czynny udział w budowaniu sukcesu firmy na rynku polskim.

Miejsce pracy: Siedziba Wrocaław - teren cała Polska;

OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych Klientów,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych w trybie zapytań cenowych
  • Wsparcie merytoryczne i techniczne Klientów w zakresie asortymentu firmy,

OCZEKWIANIA WZGLĘDEM KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie wyższe biotechnologiczne lub pokrewne, biologia, genetyka
  • Znajomość technik z zakresu biologii molekularnej
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela
  • Komunikatywność, kreatywność, wysoka kultura osobista, motywacja do pracy, dyspozycyjność,
  • Zorientowanie na wynik
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera pakiet Office, Excel,
  • Prawo jazdy kategorii „B” i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekę medyczną i dofinansowanie do ubezpieczenia na życie (po zakończeniu okresu próbnego)
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników sprzedaży (stałe wynagrodzenie + system premiowy)
  • Narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop

Prezentacja firmy

Jesteśmy już od 2008 roku sukcesywnie zdobywając zaufanie i uznan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi