Przedstawiciel Handlowy

Interstal

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osobie, którą zatrudnimy powierzymy opiekę nas naszymi klientami, czyli obsługę zamówień i podtrzymanie relacji. Nasz przedstawiciel będzie także miał za zadanie pozyskiwanie nowych klientów ze wskazanego przez nas rynku oraz prowadzenie działań marketingowych na podległym terenie.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- motywacji do działania i nastawienia na realizację celów

- samodzielności i dobrej organizacji

- doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w modelu B2B)

- znajomości obsługi komputera,

- prawa jazdy kat. B

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania i dodatkowo lubisz pracę z ludźmi, jesteś optymistycznie nastawiony do życia i nie boisz się wyzwań to jesteś kandydatem, jakiego poszukujemy.

Znajomość programu WF Mag oraz języka niemieckiego będą dodatkowymi atutami w rekrutacji.

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o uczciwe zasady (umowa o pracę)

- jasne zasady wynagradzania (dobra podstawa + premia sprzedażowa)

- wszystkie potrzebne narzędzia pracy ( telefon, komputer oraz samochód)

- dobrą atmosferę w pracy

Prezentacja firmy

Firma MARIO and PABLO to centrum wyrobów z kamienia naturalnego oferują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi