Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Sprzedaż asortymentu naszego Klienta - uznanego na rynku producenta napojów,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Opieka i podtrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami,
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy,
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego lub w branży FMCG,
  • Samodzielność oraz kreatywność,
  • Wysoki poziom samodyscypliny i organizacji własnej pracy,
  • Umiejętność skutecznego nawiązywania relacji,
  • Umiejętność współpracy zespołowej,
  • Umiejętność wpływania na zespół i procesy sprzedażowe.

Mamy do zaoferowania:

  • Zapewniamy zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową,
  • Stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, iPad,
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,
  • Otrzymasz solidne wsparcie szkoleniowe i opiekę w pierwszych miesięcy pracy.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi