ManpowerGroup Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa placówek handlowych na podległym terenie
  • Praca z wiodącymi na rynku markami ciastek
  • Osiąganie zaplanowanych celów sprzedaży i dystrybucji
  • Planowanie i realizacja kluczowych działań promocyjnych
  • Wykonywanie merchandisingu zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w wyznaczonym terenie: Szczecin, Gorzów Wlkp., Gryfino, Słubice, Międzyzdroje, Świnoujście, Drawsko Pomorskie

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Auto służbowe - w tym na użytek prywatny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Udział w dodatkowych szkoleniach
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dodatkowe świadczenia socjalne, np. dofinansowanie wypoczynku

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy