Przedstawiciel Handlowy

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży technicznej, jednego z liderów w swojej dziedzinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • realizacja wyznaczonych planów i celów sprzedażowych,
  • umacnianie istniejących kontaktów z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • sporządzanie ofert i pozyskiwanie zamówień,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • negocjowanie umów z klientami i współpraca z innymi działami w trakcie ich realizacji,
  • bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w branży B&B (najchętniej technicznej),
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami,
  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik,
  • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon,
  • bogaty pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.