Przedstawiciel handlowy

Proffman

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie budowanie pozytywnych relacji z kontrahentami, prowadzenie rozmów z klientami, opracowywanie i wdrażanie planów marketingowych oraz współpraca z działem produkcji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego i znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość słownictwa branżowego i prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, szkolenie stanowiskowe, samochód służbowy do dyspozycji i inne narzędzia niezbędne do pracy. Pracownicy mogą korzystać również z ubezpieczenia grupowego.
System jednozmianowy, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi