Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób gotowych i otwartych na nowe wyzwania! Doświadczonych w obsłudze i aktywnym pozyskiwaniu Klienta.

Co robią nasi specjaliści?

• nawiązują i utrzymują kontakty z klientami
• poznają ich potrzeby i oczekiwania
• pomagają im w podejmowaniu najlepszych decyzji
• zawierają umowy z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami

Co oferujemy?

• wieloskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa + prowizja+ premia)
• program benefitów pozapłacowych
• duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu
• wsparcie na każdym szczeblu kariery
• zadaniowy czas pracy

Wymagania

Kogo szukamy?

• osób z minimum średnim wykształceniem
• odnoszących sukcesy w sprzedaży lub obsłudze klienta
• otwartych na nowe kontakty i znajomości
• umiejętnie zarządzających własnym czasem
• samodzielnych, ambitnych i przedsiębiorczych
• traktujących ewentualne trudności jak kolejne wyzwania
• zaangażowanych w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

Zapewniamy dodatkowo: <br/> <br/>• Opiekę medyczna <br/> <br/> • Kartę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, prowizje
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia