Przedstawiciel handlowy

InterKadra Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Szukasz stabilnego zatrudnienia w handlu? Liczysz na rozwój zawodowy oraz nowoczesne narzędzia pracy?
Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą ofertę za atrakcyjne wynagrodzenie!

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.
Nr ref.: PHN/1119/KR
Miejsce pracy: Mikołów, Rybnik, Wodzisław Śląski, Jastrzębie

Oczekiwania:

• Doświadczenie w sprzedaży produktów spożywczych FMCG w tzw. kanale tradycyjnym,

• Doświadczenie w sprzedaży produktów spożywczych FMCG w kanale Horeca,

• Znajomość branży produktów mrożonych będzie dodatkowym atutem

• Samodzielność oraz kreatywność,

• Wysoki poziom samodyscypliny i organizacji własnej pracy,

• Umiejętność skutecznego nawiązywania relacji,

• Umiejętność współpracy zespołowej,

• Umiejętność wpływania na zespół i procesy sprzedażowe.

... to Ciebie właśnie szukamy! Nie zwlekaj, zgłoś się już dzisiaj!

Zadania:

• Sprzedaż asortymentu naszego Klienta,

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

• Opiekę i podtrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami,

• Realizację wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy,

• Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy:

• Zapewniamy zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową,

• Stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe + premia po okresie próbnym,

• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon,

• Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,

• Otrzymasz solidne wsparcie szkoleniowe i opiekę w pierwszych miesięcy pracy.

Nie zwlekaj, aplikuj już dzisiaj!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Będziemy się kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie