Oferta wyróżniona

Przedstawiciel Handlowy

Polska południowa, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej. W zawiązku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy (Polska południowa).

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi klientami,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami,
  • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Nasz klient oferuje:

  • stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia techniczne i merytoryczne,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz opieka medyczna,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o profilu technicznym),
  • znajomość branży elektrotechnicznej bądź pokrewnej,
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientami,
  • wysoka kultura osobista.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management