Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Malbork, Nowy Dwór Gdański

Twoje podstawowe obowiązki:

  • Tworzenie popytu na rynku poprzez pracę z gospodarstwami rolnymi
  • Zarządzanie CRM - aktualizacja bazy danych, informacji o gospodarstwach z regionu, wizyty
  • Prognozowanie i raportowanie - budżetowanie sprzedaży w regionie
  • Zapewnianie informacji z regionu na temat ryzyka i możliwości sprzedaży
  • Reprezentowanie BASF w regionie (szkolenia, wydarzenia dla klientów, zarządzanie reklamacjami)
  • Monitorowanie rynku oraz zbieranie danych istotnych dla agro biznesu
  • Realizowanie dodatkowych zadań i projektów mających wpływ na dalszy rozwój sprzedaży w regionie i poza nim
  • Prowadzenie pogłębionej analizy kluczowych klientów oraz rynku wraz z poszerzaniem wiedzy eksperckiej dot. oferowanych produktów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane rolnictwo)
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Podstawowa znajomości języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat B

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Szeroki pakiet dodatków socjalnych
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

Firna:

BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Powiaty Malbork i Nowy Dwór Gdański w woj. pomorskim oraz powiaty Elbląg, Braniewo i Bartoszyce w woj. warmińsko - mazurskim

Dział:

Agricultural Solutions

Typ umowy:

Umowa o pracę

Numer referencyjny:

EUC/NA_PH_2019

Termin składania aplikacji:

11.06.2019

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.