Przedstawiciel handlowy

Biuro - Serwis

Lublin, lubelskie

Biuro-Serwis
Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń biurowych, interaktywnych i multimedialnych. Nasze urządzenia, takie jak kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, niszczarki dokumentów, monitory i tablice interaktywne, projektory multimedialne można znaleźć w wielu biurach, uczelniach wyższych, szkołach i przedszkolach.

Miejsce pracy: Lublin, woj. lubelskie

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja sprzedaży asortymentu firmy
  • prowadzenie spotkań i prezentacji dla klientów
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem
  • bieżąca obsługa nowych klientów
  • monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętność dobrej organizacji czasu
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałą pensję i motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń
  • pracę w miłej atmosferze
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".