Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa łódzkiego, świętokrzyskiego,
  • współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego, szkołami, przedszkolami, architektami,
  • przygotowywanie ofert, w tym przetargowych,
  • nadzór nad prowadzonymi inwestycjami,
  • doradztwo techniczne.

Wymagania

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej (lub gotowość jej założenia),
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów lub usług (B2B), mile widziane w branży architektonicznej, budowlanej lub kształtowania zieleni,
  • umiejętność samodzielnej pracy, sporządzania profesjonalnych ofert, przeprowadzania prezentacji,
  • systematyczność, uczciwość i rzetelności w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B oraz posiadanie własnego samochodu osobowego.

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi