Practic Sp. z o.o. Sp. k-a.

Przedstawiciel Handlowy

Od: Practic Sp. z o.o. Sp. k-a.
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, mazowieckie

Opis stanowiska:

  • rozwój sprzedaży w danym regionie,
  • doświadczeniem w sprzedaży AGD niezmechanizowanego,
  • pozyskiwanie nowych Klientów i obsługa dotychczasowych,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • negocjacje cenowe,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolność do odbywania podróży służbowych,
  • kreatywność,
  • umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:

  • prace na samodzielnym stanowisku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • pakiet szkoleń i możliwość doskonalenia swoich umiejętności,
  • służbowy samochód klasy B.