Przedstawiciel Handlowy

Benett People Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta lidera Warszawskiego Rynku Tradycyjnego, który zaopatruje swoich licznych Klientów zarówno w świeże warzywa i owoce, jak i produkty Ready to eat poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
09/2020

Zadania:

  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami (rynek detaliczny, hurtowy i HoReCa)
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • budowanie trwałych relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • budowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • przygotowanie raportów dotyczących sprzedaży

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • nastawienie na cele i realizację zadań
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MsOffice
  • wykształcenie średnie
  • mile widziana znajomość COMARCH

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie sprzedażowy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (w tym auto służbowe, laptop, telefon)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.