Przedstawiciel handlowy

MEDchart Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Rozpocznij pracę w firmie, która liczy się z Twoim zdaniem.
Uzyskaj realny wpływ na strategię sprzedaży i rozwój sprzedawanego produktu.
W MEDchart tworzymy i rozwijamy nowoczesne oprogramowanie dla branży medycznej.
Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku:

Obowiązki:

  • Sprzedaż usług dla branży medycznej – oprogramowanie webowe do prowadzenia dokumentacji medycznej, rejestracji wizyt i zarządzania placówką.
  • Grupa odbiorców obejmuje: prywatne gabinety lekarskie i pielęgniarskie, lekarze POZ, przychodnie, kliniki i pozostałe podmioty lecznicze.
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dotyczących produktu.
  • Pielęgnowanie kontaktów z klientami, budowanie długotrwałych relacji, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Biegłość w obsłudze komputera.
  • Umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, komunikatywność, uczciwość, wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży IT lub medycznej.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie, premie miesięczne i dodatkowe benefity.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.
  • Dobrą atmosferę, zgrany zespół i podmiotowe traktowanie.