PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Del Piero Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

DEL PIERO
Od 1998 roku zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników, doradztwem personalnym (m.in. badanie potencjału, budowanie ścieżek kariery itd.) oraz rekrutacją tymczasową. Przez ten czas z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 3.500 procesów rekrutacyjnych i ponad 1.000 projektów badania potencjału dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Politykę naszej firmy opieramy o optymalizację kosztów. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc Państwu w zatrudnieniu kadry na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań – specjalistów, którzy będą mieli swój wkład w budowanie marki i pomogą przedsiębiorstwu wspiąć się na kolejne szczeble rozwoju. Usługi doradztwa personalnego świadczymy na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw działających na skalę międzynarodową, jak i dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami i kandydatami, to zaufanie, odpowiedzialność i dyskrecja.

Od: Del Piero Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się duża międzynarodowa firma produkcyjno - handlowa. W związku z dynamicznym rozszerzaniem rynku i rozbudową działu handlowego poszukujemy doświadczonego i kompetentnego Kandydata zainteresowanego objęciem stanowiska:

Nr ref. 2041/P

ISTOTA STANOWISKA. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie dbanie o długofalowe relacje z dotychczasowymi klientami i rozszerzanie rynku działania poprzez nawiązywanie nowych kontaktów handlowych.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

• Bieżąca współpraca oraz rozwijanie relacji handlowych z długoletnimi klientami w zakresie oferowanego asortymentu firmy
• Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i ich bieżąca obsługa
• Przygotowywanie prezentacji dla klientów
• Przygotowywanie ofert handlowych i warunków wspólpracy
• Negocjowanie kontraktów i zawieranie umów
• Realizowanie założonych celów handlowych
• Promowanie wizerunku firmy oraz oferowanych produktów zgodnie z przyjęta strategią
• Zarządzanie bazą klientów
• Monitorowanie rynku i otoczenia
• Raportowanie podejmowanych działań

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

• W zakresie wykształcenia: wyższe
• W zakresie doświadczenia: kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowym w relacjach B2B. Poszukujemy osób z pozycji Key Account Managera, Account Managera, Przedstawiciela Handlowego, Specjalisty ds. Sprzedaży, Inżyniera Sprzedaży, Regionalnego Inżyniera Sprzedaży, Handlowca ds. Kluczowych Klientów, Kierownika Regionu, Kierownika ds. Kluczowych Klientów itp. Do procesu rekrutacji zapraszamy Kandydatów mających doświadczenie w branży usług i wynajmu itd. Zapraszamy też osoby które są na początku swojej drogi handlowej i chciałyby się rozwijać w ramach prężnie działającej firmy.
• W zakresie wiedzy i predyspozycji zawodowych: zdolność prowadzenia negocjacji i umiejętności budowania długofalowych relacji z Klientami
• W zakresie języków obcych: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• W zakresie IT: dobra znajomość MS Office i Excel
• W zakresie cech osobowości: silna orientacja na cel i ekonomiczną efektywność prowadzonych działań, wysoki poziom komunikatywności, dynamizm życiowa, zdolności negocjacji, nawiązywania, rozwijania i utrzymania relacji z klientem szczególnie w dłuższym horyzoncie czasowym, dojrzałość i stabilność emocjonalna, wytrwałość, terminowość; rzetelność, mobilność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, umiejętność samodzielnej pracy; zorientowanie na efekty i kreatywność.
• Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnie rozwijającej się firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę w rozwojowym - międzynarodowym środowisku, możliwość awansu w strukturach organizacji, szkolenia, narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy) możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + system premiowy).

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!

Nasz klient posiada kilka wakatów !!! Zapraszamy do przysyłania cv !!!

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Prosimy umieścić klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w tym także udostępnianie klientom moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na pozostawienie i przetwarzanie tym także udostępniania klientom przekazanego dokumentu CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś
Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog