Przedstawiciel Handlowy

Viki-Med

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Polska południowa, śląskie

Jesteśmy firmą z tradycją i doświadczeniem 10 lat w branży medycznej. Naszym dążeniem jest to, aby nasze produkty były najchętniej kupowanymi wyrobami medycznymi przez lekarzy oraz placówki medyczne w całym kraju. Poszukujemy dynamicznych, ambitnych osób do naszego zespołu!

Opis stanowiska pracy:

• pozyskiwanie nowych klientów

• rejon: południe Polski: województwa: dolnośląskie, śląskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie

• kompleksowa obsługa klientów i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę

• analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert

• negocjacje warunków handlowych

• realizacja celów sprzedażowych

• monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji

• planowanie, weryfikacja i raportowanie wyników sprzedaży

Gwarantujemy:

• niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)

• możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb

• dostęp do najnowszej wiedzy specjalistycznej

• stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy

Wymagania

• doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej - preferowana diagnostyka obrazowa (usg, rtg)

• umiejętność prowadzenia spotkań i prezentacji

• samodzielność i kreatywność w działaniu

• wykształcenie średnie, wyższe

• język angielski poziom komunikatywny

• prawo jazdy kat. B, (doświadczenie w prowadzeniu samochodu)

• duże zaangażowanie i dobra organizacja pracy

• dynamizm w działaniu

• praca w terenie

Poszukujemy kandydatów z południowej Polski!

Wymagania

Wymagania:
- samodzielność i kreatywność w działaniu
- dynamizm w działaniu
- umiejętność organizacji własnej pracy
- dyspozycyjność
- wykształcenie średnie, wyższe
- język angielski będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat. B (czynne)

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku medycznym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
system prowizji od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi