Przedstawiciel Handlowy

Katowice, Bytom, Gliwice, Sosnowiec, Zawiercie, Bielsko Biała, śląskie

MaxCo Distribution Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe wraz z prowizjami uzależnionymi od wyników
  • profesjonalne narzędzie pracy w tym samochód z kartą paliwową, tablet i telefon,
  • przygotowanie do pracy podczas profesjonalnego szkolenia w siedzibie firmy oraz ciągłe doskonalenie technik sprzedaży pod okiem doświadczonych przełożonych w terenie,
  • kompletną bazę klientów do obsługi wraz z trasówkami i wsparciem biura,
  • unikalny asortyment w znanych licencjach,
  • elastyczne podejście do godzin pracy.

Wymagania

Co wymagamy:

  • predyspozycje handlowe i chęci do ich rozwijania,
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów z Klientami,
  • umiejętność utrzymywanie dobrych kontaktów z Klientami,
  • samodyscyplina, uczciwość oraz zdolności organizacyjne,
  • szybkie przyswajanie wiedzy oraz chęci do nauki,
  • prawo jazdy kategorii B.

Firma „MaxCo Distribution” Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku, ale blisko... współpracując z partnerami z Europy zachodniej i centralnej, korzystamy z ponad 15 lat doświadczeń rynkowych.

Działamy w najmilszym do obsługi segmencie rynku – słodyczy dla dzieci.
Długoterminowe partnerstwo z wiodącymi producentami z całego świata gwarantuje, że wszystkie oferowane produkty spełniają najwyższe standardy jakości. Szczególnie dumni jesteśmy z ekskluzywnej licencji firmy „Mattel” na dystrybucję wysokiej jakości zabawek ze słodyczami sprzedawanych pod marką „Barbie”.

W naszej bogatej ofercie znajdują się jakościowe produkty, poruszające wszystkie zmysły dziecka, łączące w sobie zabawę i zawsze coś słodkiego. Na wszystkie oferowane produkty posiadamy wyłączność, co zobowiązuje nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu dla naszych klientów.

Dzięki rozbudowanej własnej sieci kilkudziesięciu Przedstawicieli Handlowych, na terenie całej Polski docieramy z ofertą bezpośrednio do sklepów, co pozwala na zapewnienie atrakcyjnych cen i ciągłości dostaw.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting