Przedstawiciel Handlowy

MILKPOL S. A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

MILKPOL S.A. działająca od 27 lat firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości nabiału poszukuje Kandydatów na stanowisko:

na terenie województwa pomorskiego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Budowanie długofalowych relacji z bieżącymi klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie założeń sprzedażowych, trade marketingowych
  • Organizowanie, nadzorowanie akcji promocyjnych zwiększających odsprzedaż
  • Wprowadzanie nowych produktów na podległym terenie, zwiększenie dostępności produktów
  • Egzekwowanie standardów ustawienia produktów na półce w poszczególnych kategoriach
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Współpracę z sieciami lokalnymi, dystrybutorami, klientami HoReCa

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG min. 3
  • lata, mile widziane w branży nabiałowej, produktów świeżych
  • Znajomość lokalnego rynku handlu tradycyjnego, nowoczesnego, dystrybucji, HoReCa
  • Samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
  • Zorientowanie na osiąganie wyników, realizację celów
  • Podstawową umiejętność obsługi Excela
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Wykształcenie min średnie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
  • Pakiet socjalny
  • Dużą samodzielność w kreowaniu pozycji rynkowej na obsługiwanym terenie

Prezentacja firmy

„Milkpol” SA jest jednym z największych prywatnych producentów nabiału w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta