Przedstawiciel Handlowy

CHORZÓW, śląskie

Johann Rohrer Sp. Z o.o

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Przedstawiciela Handlowego do wparcia działu Czyszczenie Przemysłowe.

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, oraz budowanie i rozwój relacji z klientami
- Wyszukiwanie ofert przetargowych
- Przygotowywanie, składanie i nadzór nad złożonymi ofertami dla klientów
- Analiza rynku usług związanych z serwisem przemysłowym oraz kontrola firm konkurencyjnych
- Zarządzanie projektami w trakcie ich realizacji
- Kalkulacje i sporządzanie dokumentacji po zakończeniu projektu

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, (preferowane wykształcenie techniczne)
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Przedsiębiorczość i zdolność prowadzenia negocjacji z klientem
- Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
- Bardzo dobra komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
- Gotowość do częstych wyjazdów
- Znajomość pakietu MS Office

Johann Rohrer Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i montażem izolacji przemysłowej (ciepło- i... zimnochronne, przeciwpożarowa, izolacja akustyczna dla armatury przemysłowej, rury

•montażem rusztowań LAYHER

•czyszczeniem przemysłowym (czyszczenie rafinerii, zakładów chemicznych, elektrowni)

•wymianą i konserwacją katalizatorów i reaktorów

Poza certyfikatami ISO, jako pierwsze austriackie przedsiębiorstwo w tej branży uzyskaliśmy certyfikat zgodny z SCC**
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta