PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

HOL-DENTAL DEPOT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

* realizacja planu sprzedaży

* prezentacja i promocja produktów firmy

* budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

* pozyskiwanie nowych klientów

* raporty wyników pracy do przełożonego

* udział w targach i konferencjach branżowych

* stałe uzupełnianie wiedzy specjalistycznej

Wymagania

* wykształcenie wyższe lub licencjat

atutem będzie: inżynieria biomedyczna, biotechnologiczna, inżynieria mechaniczno-medyczna,
informatyka, ochrona zdrowia.

*biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point)

* umiejętność szybkiego uczenia się

* silna motywacja do osiągania celów

* uczciwość, odpowiedzialność, konsekwentne działanie

* doskonała organizacja pracy

* czynne prawo jazdy kat. B

* dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

* dobra znajomość języka angielskiego ( komunikacja oraz lektura tekstów)

Prezentacja firmy

Firma o zasięgu ogólnopolskim oferuje: <br/>* zatrudnienie na podstawie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta