Przedstawiciel handlowy

30-390 Skawina k. Kraków, małopolskie

Brandbox Sp. z o.o. Sp. K.

Opis stanowiska pracy

- sprzedaż opakowań tekturowych oraz produktów z oferty handlowej firmy

- obsługa i dbanie o dobre relacje z Klientem

- aktywne poszukiwanie i budowanie swojego portfela Klientów

- doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

- znajomość branży poligraficznej

- skuteczność w działaniach sprzedażowych

- znajomość technik sprzedaży i negocjacji

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

- prawo jazdy kategorii B

- znajomość pakietu MS Office

Przez lata BRANDBOX – producent opakowań tekturowych – przekształcił się w stabilną firmę... specjalizującą się w produkcji opakowań tekturowych. W naszej ofercie posiadamy pudła klapowe, fasonowe, opakowania wielkogabarytowe oraz niestandardowe. Takie jak np. kratownice, belki, opakowania kaszerowane i z nadrukiem. Oferujemy pełną obsługę od stworzenia projektu, przygotowania wyciętego prototypu (także z nadrukiem) przed złożeniem zamówienia, poprzez produkcję wyrobów gotowych, jak również doradztwo techniczne i opracowanie rozwiązań w przypadku nietypowych zleceń. Posiadając nowoczesny i wydajny park maszynowy, własną flotę samochodową oraz część produkcyjna pracuje 24/h 7 dni w tygodniu, jesteśmy w stanie realizować zlecenia szybko, sprawnie, z zachowaniem wysokiej jakości oferowanych produktów. Firma prężnie i dynamicznie rozwija swoje możliwości techniczne oraz poszerza zakres procesu produkcji.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting