Przedstawiciel handlowy

Datasoft s.c.

20-535 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

- Realizowanie założonych planów sprzedażowych,
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- Budowanie długotrwałych relacji z klientami,
- Utrzymywanie i pogłębianie współpracy z dotychczasowymi klientami,
- Odpowiedzialność za całość procesu sprzedażowego,
- Raportowanie wyników.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie,
- Wysokie predyspozycje handlowe poparte doświadczeniem,
- Prawo jazdy kategorii B,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Dyspozycyjność i zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,
- Łatwość nawiązywania kontaktów,
- Umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań, samodzielność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Partner COMARCH. Kompleksowa obsługa IT przedsiębiorstw.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi