PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY z j. niemieckim

EKT-Instal Sp. z o.o.

Wrocław, Niemcy, Austria, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma EKT Instal Sp. z o.o. działająca jako podmiot wpisany do rejestru spółek prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Region wykonywania pracy: Wrocław, Niemcy, Austria

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów z branży instalatorskiej, przemysłowej i okołobudowlanej
  • Ogólna znajomość zagadnień związanych z zawodami elektryk, spawacz, ślusarz, elektromonter szaf sterowniczych i rozdzielczych, monter instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i konstrukcji stalowych
  • Wyjazdy służbowe w celu nawiązywania i podtrzymywania bezpośrednich relacji biznesowych. W każdym miesiącu kalendarzowym do zrealizowania będą – 2 wyjazdy delegacyjne.
  • Negocjowanie stawek za pomocą firmowego kalkulatora opłacalności.
  • Ofertowanie potencjalnych kontrahentów.
  • Obsługa organizacyjna kontrahentów w zakresie podpisanych kontraktów.
  • Organizacja noclegów.
  • Przygotowanie i przesyłanie dla bezpośredniego przełożonego miesięcznych raportów z nawiązywanych kontaktów.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 2 lata doświadczenia handlowego w aktywnej sprzedaży (mile widziany leasing pracowniczy w branży okołobudowlanej)
  • Umiejętność pracy w środowisku niemieckojęzycznym
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do podróży służbowych 2 x w m-cu
  • Zdolności organizacyjne i handlowa kreatywność
  • Samodzielność, dyspozycyjność
  • Aktywne prawo jazy

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Przejrzysty system premiowy oraz zakres obowiązków
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy handlowca
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Miłą atmosferę

Prosimy o przesyłanie CV i Listu motywacyjnego w terminie do 28.07.2017.

Aplikacje będą rozpatrywane na bieżąco. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę "EKT Instal Sp. z o.o." moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą usługowo-montażową działającą na terenie Europy. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Call Center / Telemarketing