Przedstawiciel handlowy w dziale inwestycji (branża sanitarna)

Częstochowa, śląskie

OTTO Work Force

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W DZIALE INWESTYCJI (branża sanitarna)

Miejsce pracy: Polska Południowa (województwo dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami,
  • Aktywne poszukiwanie inwestycji i pozyskiwanie Klientów,
  • Współpraca z inwestorami, instalatorami, projektantami, firmami budowlanymi,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Przeprowadzanie szkoleń dla Klientów.

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Wysoką podstawę + prowizję roczną,

Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,

Samochód służbowy do prywatnego użytku, opiekę medyczną i inne benefity.

Wymagania

WYMAGANIA

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży sanitarnej lub budowlanej (warunek konieczny: w dziale inwestycji)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa... personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi