PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W DZIALE INWESTYCJI (branża sanitarna, budowlana)

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji stałych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W DZIALE INWESTYCJI

(branża sanitarna, budowlana)

Miejsce pracy: Polska Półocna

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami,
  • Aktywne poszukiwanie inwestycji i pozyskiwanie Klientów,
  • Współpraca z inwestorami, instalatorami, projektantami, firmami budowlanymi,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Przeprowadzanie szkoleń dla Klientów.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wysoką podstawę + prowizję roczną,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku, opiekę medyczną i inne benefity.

WYMAGANIA

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży sanitarnej lub budowlanej, w dziale inwestycji (warunek konieczny),
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.