Przedstawiciel handlowy w branży technicznej

Polsko Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji innowacyjnych, wysoko precyzyjnych obrabiarek.

W celu wzmocnienia sprzedaży na rynku polskim, firma poszukuje doświadczonego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

(miejsce pracy: cała Polska)

Zadania:

  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi klientami
  • realizacja celów oddziału w zakresie sprzedaży
  • udział w targach i wystawach branżowych
  • negocjacje umów, wsparcie przy tłumaczeniach

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku (sprzedaż w terenie) produktów technicznych związanych z branżą maszynową wymagających profesjonalnego doradztwa klientowi
  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem – warunek konieczny
  • co najmniej dobra znajomość języka niemieckiego / lub angielskiego
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, predyspozycje sprzedażowe
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawe stanowisko z dużą swobodą działania oraz możliwością awansu
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników z atrakcyjnym modelem premiowym
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • szkolenia wdrożeniowe w zakładzie produkcyjnym w Niemczech
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim lub niemieckim z powołaniem się na numer referencyjny EBE/DS/PHT/2505/2020 oraz z klauzulami.

Prezentacja firmy

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest nowoczesną, prężnie dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting