Przedstawiciel Handlowy w Branży Opakowań

Storopack

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś dla nas ważny. Kreatywność i zaangażowanie naszych około 2500 pracowników w 68 lokalizacjach na całym świecie są podstawą naszego sukcesu. Storopack jest wiodącą międzynarodową grupą przedsiębiorstw, która projektuje i produkuje opakowania ochronne i techniczne elementy formowane. Naszym pracownikom oferujemy ciekawe zadania z szybkimi procesami decyzyjnymi. Są to najlepsze warunki do wprowadzania zmian.

Celem wsparcia naszego Działu Sprzedaży Opakowań na terenie Polski północno-zachodniej, poszukujemy elastycznej i zorientowanej na pracę w zespole osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Branży Opakowań

Twój zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i wspieranie istniejących klientów dla podstawowych produktów firmy: AIRplus®, PAPERplus® i FOAMplus® (wypełniacze do opakowań transportowych - systemy ochronne i amortyzujące)
  • Odpowiedzialne umacnianie pozycji rynkowej firmy
  • Analizy w systemie SAP i obsługa systemu CRM
  • Przygotowyanie ofert i zarządzanie nimi
  • Szkolenia dealerów wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie handlowe lub techniczne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość SAP i doświadczenie w zakresie CRM
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w segmencie opakowań
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Łatwość w nawiązywaniu profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientami i umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do częstych podróży po obszarze Polski północno – zachodniej ( województwa: zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie , zachodnia część woj. kujawsko-pomorskiego i pomorskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Interesujące perspektywy rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzdenie stałe + roczna prowizja
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz późniejsze doskonalenie zawodowe

Prosimy o dosłanie CV w języku angielskim lub niemieckim z podaniem numeru referencyjnego EBE/SV/PHP/042022

Prezentacja firmy

Storopack jest wiodącą międzynarodową grupą przedsiębiorstw, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta