Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Przedstawiciel Handlowy w branży IT

Bytom, śląskie

Open-E Poland

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi oraz przyszłymi klientami firmy drogą elektroniczną i telefoniczną;
  • opieka nad podległym regionem sprzedaży;
  • współpraca z międzynarodowym zespołem sił sprzedaży oraz inżynierami IT w procesie dystrybucji produktów firmy;
  • monitorowanie branżowych trendów oraz nowinek technicznych;
  • przygotowywanie ofert handlowych.

Mile widziane:

  • znajomość branży oprogramowania komputerowego i technologii informatycznych, w szczególności data storage.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie, umożliwiająca swobodny kontakt z zagranicznymi klientami;
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; mile widziane w branży technicznej/IT;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • orientacja na cel i konsekwencja w działaniu;
  • wysoko rozwinięta orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego;
  • pozytywne podejście do codziennych obowiązków, dynamicznej pracy i zdobywania wiedzy.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży IT/rozwoju oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych/storage;
  • swobodna atmosfera pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów;
  • szkolenia produktowe;
  • pakiet socjalny: Medicover, Axa NNW, karta FitSport;
  • dofinansowane lekcje języka angielskiego;
  • dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. DTŚ, Autostrada A1);
  • swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych;
  • dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość.

Open-E Inc. jest międzynarodową firmą posiadającą siedziby w Polsce, Stanach... Zjednoczonych i Niemczech. Jesteśmy jednym z liderów na rynku programowych rozwiązań do scentralizowanego zarządzania danymi. Zajmujemy się rozwojem oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi opartym na IP. Wspiera ono gamę protokołów NAS, iSCSI, Fibre Channel czy Infiniband poprzez blokową lub plikową transmisje danych.

Z powodzeniem wykorzystujemy technologie związane ze środowiskiem Linux, a programujemy w oparciu o języki Python, PHP oraz C. Postępujemy zgodnie z zasadami metodyki SCRUM, dlatego dostarczane przez nas rozwiązania są dopasowane do oczekiwań rynku i przyjazne dla użytkowników.

Nasz zespół tworzą ludzie otwarci nie tylko na nieustanne poszerzanie umiejętności, ale i na dzielenie się wiedzą. Niezmiernie ważna jest dla nas współpraca i budowanie pozytywnej atmosfery pracy, dlatego cenimy zaangażowanie oraz poczucie humoru. Kandydaci do pracy w Open-E muszą być ponadto zmotywowanymi i chętnymi do pracy fachowcami, którzy mają talent i pasję do stawiania czoła codziennym zawodowym wyzwaniom.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Sprzedaż , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta