Przedstawiciel Handlowy - Stomatologia

Smartdent

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Od 2009 roku firma SmartDent zaopatruje polskich stomatologów w najwyższej jakości instrumenty rotacyjne. Nasza firma jest bardzo dynamiczna, intensywnie się rozwijamy dopasowując asortyment do bieżących zapotrzebowań rynku, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję rynkową i wizerunek wśród naszych klientów. Sprzedaż opieramy na bezpośrednim kontakcie z klientem, dlatego największym kapitałem naszej firmy są profesjonalni i rzetelni przedstawiciele.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:
- sprzedaż produktów firmy na powierzonym terenie oraz pozyskanie nowych odbiorców,
- budowanie trwałych relacji z nowo pozyskanymi i dotychczasowymi Klientami,
- realizacja założonych planów sprzedażowych,
- raportowanie wyników podejmowanych działań sprzedażowych,
- uczestnictwo w targach branżowych.

Oferujemy:
- stabilną i ciekawą pracę w atrakcyjnej branży stomatologicznej,
- sprzedaż produktów najwyższej jakości,
- motywujący system wynagradzania,
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
- samochód służbowy lub umowę użyczenia samochodu.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta,
- umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami,
- inicjatywa, samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- wykształcenie minimum średnie.

Prezentacja firmy

Od 2009 roku firma SmartDent zaopatruje polskich stomatologów w n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi