Przedstawiciel Handlowy / Specjalista ds. obrotu surowcami wtórnymi

Zaczernie, podkarpackie

Metkom

Opis stanowiska pracy

Pracownik na danym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

  • kompleksową obsługę firm w zakresie odbioru surowców wtórnych (w tym makulatury, folii i tworzyw sztucznych), złomów i innych odpadów
  • analizę i monitoring rynku odpadów i surowców wtórnych
  • ustalanie tras i harmonogramów odbiorów
  • rozwój kontaktów handlowych z nowymi oraz istniejącymi kontrahentami

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera pracy w ambitnym i energicznym zespole

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu długotrwałej relacji handlowych
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • znajomość branży gospodarki odpadami oraz zagadnień związanych z ochroną środowiska
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i nastawienie na realizację celów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte... doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta