Przedstawiciel Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Kalisz, wielkopolskie

HRK S.A.

Reprezentujemy firmę z branży instalacyjnej, która w związku z rozszerzeniem zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Kalisz

Zadania:

  • Bezpośrednia obsługa Klienta
  • Rozwój sprzedaży na podległym terenie (powiat kaliski)
  • Nawiązywanie relacji i rozwój sieci Klientów oraz podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie - mile widziane branżowe
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • Doświadczenie w branży grzewczej, sanitarnej lub OZE- mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premia roczna oraz kwartalna uzależniona od osiąganych wyników
  • Narzędzia służbowe: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.