Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

bioArcus Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Działamy w kraju i zagranicą od 25 lat i jesteśmy jedną z wiodących firm w branży ochrony środowiska, zajmującą się skutecznym oczyszczaniem powietrza i wody. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i profesjonalny zespół. Posiadamy szeroką ofertę wysokiej jakości produktów biologicznych dla domu i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby zamieszkałej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego lub warmińsko-mazurskiego na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy/ Przedstawicielka handlowa

Wymagania

 Jeśli:

  • lubisz sprzedaż i jesteś ukierunkowany na cel oraz wynik,
  • bliska jest Tobie ochrona środowiska,
  • ciągle poszukujesz i dostrzegasz nowe możliwości,
  • cechuje cię uczciwość, zaangażowanie i samomotywacja,

Mamy pracę dla Ciebie z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia (podstawa + premia), dobrze wyposażanym stanowiskiem pracy i opieką medyczną.

Teren, który zostanie Ci przypisany to województwa:

kujawsko-pomorskie, pomorskie, warminsko-mazurskie

Obszar odpowiedzialności:

  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • utrzymywanie dobrej współpracy z obecnymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • regularne odwiedzanie detalicznych punktów sprzedaży połączone ze zbieraniem zamówień
  • zapewnienie optymalnej ekspozycji naszych produktów w sklepach
  • kontakty z dystrybutorem i hurtownią
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • budowanie i dbanie o wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. licencjat
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność, systematyczność, uczciwość
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat od zaraz
  • wynagrodzenie 5500 zł brutto (podstawa 3000 + 2500 premia)
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • pakiet medyczny
  • samochód służbowy, komputer, telefon kom.
  • szkolenia

Będziesz miał/-ła okazję rozwijać swoje umiejętności, pracować w dynamicznie działającej firmie oraz w zespole nastawionym na współpracę i osiągnięcie sukcesu.

Osoby zainteresowane pracą z nami prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

bioArcus Sp. z o.o., od roku 1992 oferuje skuteczne technologie w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie