Przedstawiciel Handlowy (kosmetyka samochodowa)

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław
W związku z rozwojem nowej linii biznesowej naszego Klienta - prowadzimy rekrutację na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (kosmetyka samochodowa)

TWOJE ZADANIA:
- Realizacja planów sprzedażowych na terenie Dolnego Śląska
- Współpraca z klientami i pozyskiwanie nowych kontrahentów
- Prowadzenie prezentacji produktów
- Współpraca z pozostałymi działami firmy
- Raportowanie wyników do Project Managera

OCZEKIWANIA:
- Doświadczenie w sprzedaży produktów branży motoryzacyjnej
- Doświadczenie w sprzedaży chemii samochodowej będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z usługami car detailing
- Min. średnie wykształcenie
- Prawo jazdy kat. B

NASZ KLIENT OFERUJE:
- Umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem lub B2B
- Samochód służbowy (segment B)
- Laptop, telefon
- Premię - zależną od wyników

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.