Przedstawiciel Handlowy (kosmetyka samochodowa)

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem nowej linii biznesowej naszego Klienta - prowadzimy rekrutację na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (kosmetyka samochodowa)

TWOJE ZADANIA:
- Realizacja planów sprzedażowych na terenie Dolnego Śląska
- Współpraca z klientami i pozyskiwanie nowych kontrahentów
- Prowadzenie prezentacji produktów
- Współpraca z pozostałymi działami firmy
- Raportowanie wyników do Project Managera

OCZEKIWANIA:
- Doświadczenie w sprzedaży produktów branży motoryzacyjnej
- Doświadczenie w sprzedaży chemii samochodowej będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z usługami car detailing
- Min. średnie wykształcenie
- Prawo jazdy kat. B

NASZ KLIENT OFERUJE:
- Umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem lub B2B
- Samochód służbowy (segment B)
- Laptop, telefon
- Premię - zależną od wyników

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie