Przedstawiciel Handlowy - JUWEL Polska Sp. z o.o.

GawTech

44-200 Rybnik, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca na terenie województw: łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie, podlaskie, częściowo mazowieckie i lubuskie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Wdrażanie strategii sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców na przydzielonym terenie
Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych
Budowanie długofalowych relacji oraz obsługa klientów
Prowadzenie negocjacji handlowych
Dbanie o ekspozycję produktów i materiałów informacyjnych
Rzetelne raportowanie wyników
Reprezentowanie firmy na targach oraz innych imprezach branżowych
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Chęci, komunikatywność, uczciwość, kreatywność, sumienność, systematyczność i dobra organizacja własna
Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, nie jest wymagane
Bardzo wysoka kultura osobista, prezencja
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
Doświadczenie związane z akwarystyką mile widziane

Prezentacja firmy

Grupa małych firm która rozpoczęła działalność w 2003 r. <br/>Bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi