Przedstawiciel handlowy (Inżynieria środowiska, chemia)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów (przyrządy laboratoryjne)
  • Analiza potrzeb Klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do ich wymagań
  • Rozwój stosunków handlowych z dotychczasowymi Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sporządzanie ofert, negocjacje warunków handlowych i zawieranie umów
  • Uczestnictwo w targach branżowych

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Możliwości rozwoju zawodowego: szkolenia, perspektywy awansu
  • Pracę mobilną (odpowiedzialność za teren woj. śląskiego)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane kierunki: ochrona środowiska, chemia itp.)
  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Wiedza z zakresu gospodarki wodno – ściekowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nastawienie na realizację celów
  • Otwartość, komunikatywność, optymizm

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials