Przedstawiciel Handlowy Firma Marek

P.P.H.U. Marek

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma PPHU Marek zatrudni na stanowisku przedstawiciel handlowy branża spożywcza.

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
- znajomość lokalnego rynku biznesowego
- efektywna organizacja czasu pracy
- wysoka motywacja i zaangażowanie
- wysoka kultura osobista
- samodzielność oraz odpowiedzialność
- prawo jazdy kategorii B

Zadania:
- budowanie bazy klientów
- poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- raportowanie działań sprzedażowych
- budowanie i umacnianie wizerunku firmy u klientów

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
- elastyczny czas pracy
- pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
- praca w młodym zespole
- telefon+ tablet służbowy oraz samochód służbowy
Zgłoszenia w postaci CV proszę wysyłać na adres email.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Do wysyłanych dokumentów prosimy dodać klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz..U. .Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Produkcja i handel sałatek, kanapek

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi