Przedstawiciel Handlowy ds. Usług HR

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z aktywnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby gotowej pracować z nami na stanowisku:

Opis stanowiska:
-sprzedaż usług rekrutacyjnych HR
- aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów dla agencji pracy tymczasowej
- rozpoznawanie potrzeb Klientów i proponowanie rozwiązań rekrutacyjnych
- przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
- negocjacje warunków współpracy oraz podtrzymywanie relacji z klientami
- współpraca z wewnętrznymi działami organizacji
- odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- duże możliwości rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
- doskonałą atmosferę pracy
- podstawowe narzędzia do pracy

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
- umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- silna motywacja w osiąganiu postawionych celów, samodzielność i inicjatywa
- minimum wykształcenie średnie
- posiadanie prawa jazdy kat. B. z doświadczeniem prowadzenia pojazdu
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych dla agencji pracy oraz znajomość branży i rynku HR