Przedstawiciel Handlowy ds. Telemarketingu

DHL Parcel

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nr rekrutacji 4897

TWOJE ZADANIA:

  • kontakt telefoniczny z klientami w celu sprzedaży usług DHL,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • budowanie relacji z nowymi i obecnymi klientami z powierzonego terytorium.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność ich podtrzymania,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy oraz określania priorytetów,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in wczasy pod gruszą, premia świąteczna, dofinansowanie do sportu i rekreacji, pożyczki dla pracowników); dbamy także o najmłodszych (prezenty z okazji narodzin dziecka, prezenty dla pierwszoklasistów, imprezy z okazji dnia dziecka, konkursy świąteczne dla dzieci),
  • troska o Twoje zdrowie (ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach, bezpłatne szczepienia przeciw grypie),
  • nagrody za staż i zaangażowanie (wyróżnienia jubileuszowe, konkursy - Człowiek Kwartału, Człowiek Roku),
  • wsparcie Twojego rozwoju – w 2017 roku ok. 220 osób awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym; posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające Cię w planowaniu rozwoju, a osoby z najwyższym potencjałem są włączane do Programu Talenty,
  • zniżki pracownicze na usługi/produkty firmy dostęp do platformy rabatowej

Prezentacja firmy

DHL jest częścią największej na świecie grupy logistycznej, Deuts... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting