Przedstawiciel handlowy ds. inwestycji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lisi Ogon, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Lisi Ogon

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych oraz opieka nad dotychczasowymi klientami firmy
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku inwestycji budowlanych
  • Doradztwo w kwestii obsługi inwestycji budowlanej dla klienta inwestycyjnego
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane: wyższe budowlane, techniczne, architektoniczne)
  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Komunikatywność

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej na rynku od ponad 30 lat
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Systemy motywacyjne pozapłacowe
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wsparcie przełożonego w realizacji celów

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials