Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla mojego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wyjątkowych systemów oświetleniowych poszukujemy osoby poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego ds. Inwestycji.

OBOWIĄZKI:

-Stałe monitorowanie rynku inwestycji
-Pozyskiwanie potrzebnych informacji o nowych inwestycjach
-Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami w kanale inwestycyjnym
-Pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
-Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM
-Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
-Budowanie trwałej dystrybucji, realizacja założonych planów sprzedażowych
-Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy
-Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Wymagania

WYMAGANIA:

-Doświadczenie zawodowe w sprzedaży
-Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych
-Wykształcenie min. średnie (najlepiej o profilu technicznym)
-Dobra znajomość obsługi komputera
-Prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

-Doświadczenie w branży elektrotechnicznej, oświetleniowej bądź budowlanej
-Znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych
-Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją

BENEFITY:

-Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
-Pracę w młodym, zintegrowanym zespole
-Pakiet szkoleń wdrażających
-Umowę o pracę
-Motywujący system wynagrodzenia (wysokie wynagrodzenie w formie podstawy + premii)
-Niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi