Przedstawiciel handlowy ds. hurtu i detalu (branża sanitarna)

OTTO Work Force

Białystok, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białystok

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. hurtu i detalu (armatura sanitarna)

Miejsce pracy: województwo warmińsko-mazurskie i podlaskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

• Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami (hurtownie, salony łazienek itd.),

• Aktywne pozyskiwanie nowych punktów handlowych,

• Przygotowywanie ofert,

• Przeprowadzanie szkoleń.

WYMAGANIA

• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży sanitarnej lub budowlanej,

• Łatwość nawiązywania kontaktów,

• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej, międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,

• Wysoką podstawę + prowizję roczną,

• Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,

• Samochód służbowy do prywatnego użytku, opiekę medyczną i inne benefity.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.